Feel local in Brno

Chtěli byste se cítit jako místní, když objevujete nové město? Chcete navštívit populární místa, o kterých se v průvodcích nepíše a místní si je tak trošku nechávají pro sebe? Chcete ochutnat, co místní obvykle jedí a pijí a kde si užívají výtečné atmosféry?

 Chcete se kouknout pod ruce majitelům těchto podniků a dostat se tak blíž k tajemství výroby lokálních specialit? Toto a mnohé další zažijete s Feel Local v Brně. V průběhu naší 3,5 hodinové cesty vám ukážeme útulné kavárny, nasajete atmosféru unikátních hospůdek a dalších stylových míst, známých originalitou svých produktů. Ochutnáte nejlepší škopek brněnského piva, čerstvě praženou kávu, více druhů drobných pochutin z bio výrobků, selské produkty, farmářskou klobásu „samé maso“ a spoustu dalšího. V průběhu této „tour“ vám představíme místa, která mají Brňáci nejraději pro trávení svého volného času.  Chceme s vámi sdílet pravou brněnskou atmosféru a kouzlo města přes prostřené stoly oblíbených míst. Ukázat vám Brno v jiném světle.Na procházce zažijete (ochutnávka v ceně vstupenky):

dozvíte se něco o přípravě kávy, kterou následně ochutnáte
ve „vintage“ baru/restauraci ochutnáte prvotřídní domácí sladkosti a slanosti
předchozí zastávku spláchnete nejlepším brněnským pivem
ochutnáte farmářské potraviny špičkové kvality z jižní Moravy (kváskový chleba, koláče, klobásy, …) bio polévka z nejlepších surovin – k vyzkoušení více druhů na jednom stole dejme si po tom všem skutečné espresso fantastico! sklenka, či dvě? Závěrem malá degustace jihomoravských vinných odrůd!